1010!

Android için Tetris Tarzı Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 15 MB
  • Version 3.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Gram Games
1010!; Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınızda oynayabileceğiniz, tetris tarzı grafiklere sahip eğlenceli bir bulmaca oyunudur.

1010!; Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınızda oynayabileceğiniz, tetris tarzı grafiklere sahip eğlenceli bir bulmaca oyunudur.

1010! oyununda ilk olarak ekranın alt kısmında bulunan 3 farklı küp'ü yerleştiriyorsunuz. Ancak tetris de olduğu gibi siz onları yerleştirene kadar yenileri gelmiyor. Küpleri şekillerine göre ekrana yerleştirmelisiniz. Bu aşamadan sonra yeni küpler gelmeye başlıyor. Size düşen yeni gelen küpleri şekillerine göre yerleştirmek. Çocukluk döneminde oynanan tetris oyunundan tecrübeli olduğunuz için zorlanacağınızı düşünmüyorum.

5 hakka sahip olduğunuz oyunda bu haklar yarım saatte bir yenileniyor. Bu sayede haklarınız bitse bile oyunu kısa sürede tekrar oynama şansına sahipsiniz. Ayrıca oyuna Facebook hesabınızla giriş yaparak yüksek skorlarınızı arkadaşlarınızla paylaşabilir, onlarla rekabete girebilirsiniz.

Bağımlılık yapan 1010! oyununu Android cihazlarınıza yükleyerek mutlaka denemelisiniz.

1010! indir